Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zwoleniu:
mgr Joanna Kubkowska
 
Z- ca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zwoleniu:
mgr Anna Kusyk
Pomoc Społeczna
Pracownicy socjalni:
 
 
Anna Nowak - REJON I
  Miasto Zwoleń (ulice): Wieś:
  Al. Pokoju
Cmentarna
Długa
Kilińskiego
Konopnickiej
Niecała
Partyzantów
Podłęczna
Puławska
Traugutta
Wiślana
Wolska
 

Zielonka Nowa
Zielonka Stara
Wólka Szelężna
Bożenczyzna
Barycz Nowa
Barycz Stara
Barycz Kolonia

Podzagajnik

 
 
mgr Edyta Warchoł - REJON II
  Miasto Zwoleń (ulice): Wieś:
  Al. Jana Pawła II
Chopina
dr. Perzyny
Kościelna
Krótka
Lubelska
Parkowa
Plac Kochanowskiego
Różana
Słowackiego
Staropuławska
Boczna
Kopciucha
 

Atalin
Celestynów
Cyganówka
Ługi
Mieczysławów
Szczęście
Michalin
Helenów
Strykowice Błotne
Strykowice Podleśne
Filipinów

Mostki

 
mgr Jolanta Szarpak - REJON III
  Miasto Zwoleń (ulice): Wieś:
  Kopernika
11- Listopada
Batalionów Chłopskich
Gen. Sikorskiego
Pionkowska
Żeromskiego
Szkolna
Bulwar Targowy
  Paciorkowa Wola St
Paciorkowa Wola N
Strykowice Górne
Józefów
Helenówka
 
 
Krystyna Madej - REJON IV
  Miasto Zwoleń (ulice): Wieś:
  Bogusza
Moniuszki
Wyszyńskiego
Packa
Targowa
Torfowa
Mała
Miła
Wężyka
Reja
Armii Krajowej
Leśna
  Jedlanka
Karczówka
Niwki
Linów
Koszary
Męciszów
 
 
mgr Bożena Gurnik - REJON V
  Miasto Zwoleń (ulice): Wieś:
  Sienkiewicza
Kościuszki
Św. Anny
Skłodowskiej
Mjr Hubala
  Sycyna Południowa
Sycyna Północna
Sycyna Kolonia
Sydół
 
 
mgr Anna Brenkus - REJON VI
  Miasto Zwoleń (ulice): Wieś:
  Wojska Polskiego
3 Maja
Krakowska
Wł. Jagiełły
Św. Jana
 
Ostrowy
Sosnowica
Melanów
Kopaniny
Pałki
Miodne Gajówka
Miodne Leśniczówka
Motorzyny Leśniczówka
 
mgr Ewa Kusio - REJON VII
  Miasto Zwoleń (ulice): Wieś:
  Mickiewicza
Ludowa
Cielątki
Gen. Andersa
550 - Lecia
Graniczna
Kochanowskiego
Dobra
Gotardowa
Czachowskiego
Prosta
Wesoła
 

Zastocze
Jasieniec Solecki
Jasieniec Kolonia
Karolin
Wacławów
Drozdów

Osiny

 

Świadczenia Rodzinne:

mgr Aneta Żurek

mgr Lucyna Misztak
 
Fundusz Alimentacyjny:
 
mgr Monika Zawadzka

 

Usługi opiekuńcze:

mgr Łukasz Zaborski

 
Asystent Rodziny:
mgr Marta Gawin-Kwapisiewicz

 

Główna Księgowa:

Danuta Szewczyk

 

Pracownik socjalny:

mgr Renata Bąk

Świadczenia wychowawcze:

mgr Anna Czachurska

mgr Marta Serafin

Zegar

Kalendarium

Maj 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny